Δημοκρατίας 25, Κοζάνη, 50100    2461036018

34ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Δικηγορικών Συλλόγων-Όμιλοι

34ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Δικηγορικών Συλλόγων-Όμιλοι

ΟΜΙΛΟΣ Α’

Αριστοτέλης

Ξάνθη

Δράμα/Ροδόπη

Καβάλα

Βέροια

Πρόγραμμα Α’ Ομίλου

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Αριστοτέλης-Βέροια

Καβάλα-Ξάνθη

Δράμα/Ροδόπη Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/2 Εναλλακτική 17-18/2

 

2η Αγωνιστική

Αριστοτέλης-Καβάλα

Ξάνθη-Δράμα/Ροδόπη

Βέροια Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων:Κύρια 24-25/2 Εναλλακτική 3-4/3

 

3η Αγωνιστική

Δράμα/Ροδόπη-Καβάλα

Βέροια-Ξάνθη

Αριστοτέλης Ρεπό

Ημερομηνίες Διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/3 Εναλλακτική 17-18/3

 

4η Αγωνιστική

Δράμα/Ροδόπη-Αριστοτέλης

Καβάλα-Βέροια

Ξανθη Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 24-25/3

 

5η Αγωνιστική

Βέροια-Δράμα/Ροδόπη

Ξάνθη-Αριστοτέλης

Καβάλα Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων : 31/3-1/4

Β’ ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική

Αριστοτέλης-Δράμα/Ροδόπη

Βέροια-Καβάλα

Ξάνθη Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια: 14-15/4 Εναλλακτική 21-22/4

 

7η Αγωνιστική

Καβάλα-Δράμα/Ροδόπη

Ξάνθη-Βέροια

Αριστοτέλης Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής του Αγώνα: Κύρια 28-29/4 Εναλλακτική 5-6/5

 

8η Αγωνιστική

Καβάλα-Αριστοτέλης

Δράμα/Ροδόπη- Ξάνθη

Βέροια Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων : Κύρια 12-13/5 Εναλλακτική 19-20/5

 

9η Αγωνιστική

Βέροια-Αριστοτέλης

Ξάνθη-Καβάλα

Δράμα/Ροδόπη Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων :26-27/5

 

10η Αγωνιστική

Δράμα/Ροδόπη-Βέροια

Αριστοτέλης-Ξάνθη

Καβάλα Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων:2-3/6

Υπεύθυνος Ομίλου : Κανάβας Βασίλειος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΜΑ

Λάρισα

Ρόδος

Σέρρες

 

Πρόγραμμα Β’ Ομίλου

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΡΜΑ-Ρόδος

Σέρρες-Λάρισα

Ημερομηνίες Διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/2 Εναλλακτική 17-18/2

 

2η Αγωνιστική

ΑΡΜΑ-Σέρρες

Λάρισα-Ρόδος

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 3-4/3 Εναλλακτική 10-11/3

 

3η Αγωνιστική

Ρόδος-Σέρρες

Λάρισα-ΑΡΜΑ

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 24-25/3 Εναλλακτική 31/3-1/4

Β’ ΓΥΡΟΣ

4η Αγωνιστική

Σέρρες-Ρόδος

ΑΡΜΑ-Λάρισα

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 14-15/4 Εναλλακτική 21-22/4

 

5η Αγωνιστική

Ρόδος-ΑΡΜΑ

Λάρισα-Σέρρες

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 5-6/5 Εναλλακτική 12-13/5

 

6η Αγωνιστική

Σέρρες-ΑΡΜΑ

Ρόδος-Λάρισα

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 26-27/5 Εναλλακτική 2-3/6

Υπεύθυνος Ομίλου: Τζήμος Ιωάννης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Βόλος

SUI GENERIS

Χανιά

Ρέθυμνο

 

Πρόγραμμα Γ’ Ομίλου

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Βόλος-Χανιά

Ρέθυμνο-SUI GENERIS

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/2 Εναλλακτική 17-18/2

 

2η Αγωνιστική

Βόλος-Ρέθυμνο

SUI GENERIS-Χανιά

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 3-4/3 Εναλλακτική 10-11/3

 

3η Αγωνιστική

SUI GENERIS-Bόλος

Χανία-Ρέθυμνο

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 24-25/3 Εναλλακτική 31/3-1/4

Β’ ΓΥΡΟΣ

4η Αγωνιστική

Βόλος-SUI GENERIS

Ρέθυμνο-Χανιά

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 14-15/4 Εναλλακτική 21-22/4

 

5η Αγωνιστική

Χανιά-Βόλος

SUI GENERIS-Ρέθυμνο

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων:Κύρια 5-6/5 Εναλλακτική 12-13/5

 

6η Αγωνιστική

Ρέθυμνο-Βόλος

Χανιά-SUI GENERIS

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 26-27/5 Εναλλακτική 2-3/6

Υπεύθυνος Ομίλου ΛΟΥΣΙΟΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

Σόλων

Ηράκλειο

Ηλεία

Αστέρας Ευελπίδων

Πρόγραμμα Δ’ Ομίλου

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Σόλων-Ηλεία

Αστέρας Ευελπίδων- Ηράκλειο

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/2 Εναλλακτική 17-18/2

 

2η Αγωνιστική

Σόλων-Αστέρας Ευελπίδων

Ηράκλειο-Ηλεία

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 3-4/3 Εναλλακτική 10-11/3

 

3η Αγωνιστική

Ηράκλειο-Σόλων

Ηλεία-Αστέρας Ευελπίδων

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων:Κύρια 24-25/3 Εναλλακτική 31/3-1/4

Β’ ΓΥΡΟΣ

4η Αγωνιστική

Σόλων-Ηράκλειο

Αστέρας Ευελπίδων-Ηλεία

Ημερομηνία διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 14-15/4 Εναλλακτική 21-22/4

 

5η Αγωνιστική

Ηλεία-Σόλων

Ηράκλειο-Αστέρας Ευελπίδων

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 5-6/5 Εναλλακτική 12-13/5

 

6η Αγωνιστική

Αστέρας Ευελπίδων-Σόλων

Ηλεία-Ηράκλειο

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια26-27/5 Εναλλακτική 2-3/6

Υπεύθυνος Ομίλου : Βητόπουλος Γεώργιος

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

Ιωάννινα

Πάτρα

Δικηγόροι Πέλλας

Κέρκυρα

Πρόγραμμα Ε’ Ομίλου

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ιωάννινα-Δικηγόροι Πέλλας

Κέρκυρα-Πάτρα

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/2 Εναλλακτική 17-18/2

2η Αγωνιστική

Ιωάννινα-Κέρκυρα

Πάτρα-Δικηγόροι Πέλλας

Ημερομηνία διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 3-4/3 Εναλλακτική 10-11/3

 

3η Αγωνιστική

Πάτρα-Ιωάννινα

Δικηγόροι Πέλλας-Κέρκυρα

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 24-25/3 Εναλλακτική 31/3-1/4

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

4η Αγωνιστική

Ιωάννινα-Πάτρα

Κέρκυρα-Δικηγόροι Πέλλας

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 14-15/4 Εναλλακτική 21-22/4

 

5η Αγωνιστική

Δικηγόροι Πέλλας -Ιωάννινα

Πάτρα-Κέρκυρα

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 5-6/5 Εναλλακτική 12-13/5

 

6η Αγωνιστική

Κέρκυρα-Ιωάννινα

Δικηγόροι Πέλλας-Πάτρα

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 26-27/5 Εναλλακτική 2-3/6

Υπεύθυνος Ομίλου: Πολιτάκης Γεώργιος

 

ΟΜΙΛΟΣ ΣΤ’

Δράκων

Αγρίνιο

Νέμεσις

Νόμος

Καλαμάτα

 

Πρόγραμμα Στ’ Ομίλου

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Δράκων-Καλαμάτα

Νόμος-Αγρίνιο

Νέμεσις Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/2 Εναλλακτική 17-18/2

2η Αγωνιστική

Δράκων-Νόμος

Αγρίνιο-Νέμεσις

Καλαμάτα Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 24-25/2 Εναλλακτική 3-4/3

 

3η Αγωνιστική

Νέμεσις-Νόμος

Καλαμάτα-Αγρίνιο

Δράκων Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/3 Εναλλακτική 17-18/3

 

4η Αγωνιστική

Νέμεσις-Δράκων

Νόμος-Καλαμάτα

Αγρίνιο Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: 24-25/3

 

5η Αγωνιστική

Καλαμάτα-Νέμεσις

Αγρίνιο-Δράκων

Νόμος Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: 31/3-1/4

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική

Δράκων-Νέμεσις

Καλαμάτα-Νόμος

Αγρίνιο Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 14-15/4 Εναλλακτικά:21-22/4

 

7η Αγωνιστική

Νόμος-Νέμεσις

Αγρίνιο-Καλαμάτα

Δράκων Ρεπό

Ημερομηνία διεξαγωγής των αγώνων:Κύρια 28-29/4 Εναλλακτική 5-6/5

 

8η Αγωνιστική

Νόμος-Δράκων

Νέμεσις-Αγρίνιο

Καλαμάτα Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 12-13/5 Εναλλακτική 19-20/5

 

9η Αγωνιστική

Καλαμάτα-Δράκων

Αγρίνιο-Νόμος

Νέμεσις Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: 26-27/5

 

10η Αγωνιστική

Νέμεσις-Καλαμάτα

Δράκων-Αγρίνιο

Νόμος Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: 2-3/6

 

Υπεύθυνος Ομίλου: Χαλυβόπουλος Ιωάννης

 

Ζ’ ΌΜΙΛΟΣ

Χαλκίδα

Τρίκαλα

Πειραιάς

Δημοσθένης

Κατερίνη

Πρόγραμμα Ζ’ Ομίλου

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Χαλκίδα-Κατερίνη

Δημοσθένης-Τρίκαλα

Πειραιάς Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 10-11/2 Εναλλακτική 17-18/2

 

2η Αγωνιστική

Χαλκίδα-Δημοσθένης

Τρίκαλα-Πειραιάς

Κατερίνη Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 24-25/2 Εναλλακτική 3-4/3

 

3η Αγωνιστική

Πειραιάς-Δημοσθένης

Κατερίνη-Τρίκαλα

Χαλκίδα Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων : Κύρια 10-11/3 Εναλλακτική 17-18/3

 

4η Αγωνιστική

Πειραιάς-Χαλκίδα

Δημοσθένης-Κατερίνη

Τρίκαλα Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: 24-25/3

 

5η Αγωνιστική

Τρίκαλα-Χαλκίδα

Κατερίνη-Πειραιάς

Δημοσθένης Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: 31/3-1/4

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική

Χαλκίδα-Πειραιάς

Κατερίνη-Δημοσθένης

Τρίκαλα Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων : Κύρια 14-15/4 Εναλλακτική 21-22/4

 

7η Αγωνιστική

Δημοσθένης-Πειραιάς

Τρίκαλα-Κατερίνη

Χαλκίδα Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 28-29/4 Εναλλακτική 5-6/5

 

8η Αγωνιστική

Δημοσθένης-Χαλκίδα

Πειραιάς-Τρίκαλα

Κατερίνη Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: Κύρια 12-13/5 Εναλλακτική 19-20/5

 

9η Αγωνιστική

Κατερίνη-Χαλκίδα

Τρίκαλα-Δημοσθένης

Πειραιάς Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: 26-27/5

 

1οη Αγωνιστική

Χαλκίδα-Τρίκαλα

Πειραιάς-Κατερίνη

Δημοσθένης Ρεπό

Ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων: 2-3/6

Υπεύθυνος Ομίλου: Ιακωβίδης Αντώνιος